SwiftKey'in iOS Sürümüne Nihayet Türkçe Dil Desteği Geldi

0
0
0
0
0
2014 sonlarına doğru iOS'te de yer alan SwiftKey klavye uygulaması Android kullanıcıları tarafından favori uygulamalarından birtanesiydi. Eylül'den bu yana iOS kullanıcıları tarafından da kullanıma açılan uygulama bugün itibariyle Türkçe dil desteğine de kavuşmuş oldu.
Birçoğumuzun pek hoşuna gitmeyen varsayılan klavyeler için en iyi alternatif çözüm sunan SwiftKey uygulaması birçok Android kullanıcılarının telefonlarında mutlaka bulunan uygulamalardan birtanesiydi.

Her ne kadar başarılı olsa da iOS'e çıkması için merakla beklenen klavye uygulaması geçtiğimiz Eylül ayında App Store'da yerini alarak çeşitli tema ve özelleştirme seçeneklerini Apple kullanıcılarıyla da buluşturmuş ve büyük ilgi görmüştü. İlk versiyonundan bu yana Android versiyonunda bulunan dil desteklerini yavaş yavaş iOS platformuna da getiren SwiftKey bugün gelen 1.2 versiyon güncellemesiyle beraber Türkçe dil desteğini de getirdi.Hem iPhone hem de iPad için uyumlu olan uygulama, Apple klavyesini beğenmeyen veya daha önce Android kullanıp yeni iOS cihazlarına geçerek klavyede zorluk çekenler için kurtarıcı özellikte olacak. Türkçe dil desteği ile beraber tahmin konusunda Türk kullanıcılarını rahatlatacak olan uygulamayı Apple klavyesinden memnun olanların da denemelerini tavsiye ediyorum.
 
  SwiftKey Klavye Uygulaması (iPhone & iPad)

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0