Swytch ile Tek Telefonda Birden Fazla Hat Kullanacaksınız

0
0
0
0
0
​Geçmiş zamanlarda, büyüklerimizin işleri dolayısıyla çift hat kullanmak için iki ayrı telefon taşıdığı zamanları hatırlarsınız. Daha sonra çift SIM kart destekleyen telefonlar karşımıza çıktı. Bu can sıkıcı işlemlere son vermek isteyen İngiliz merkezli Swytch, çıkaracağı uygulama ile akıllı telefonlara farklı hatları bir araya getirmeyi planlıyor.
Geçmiş zamanlarda, büyüklerimizin işleri dolayısıyla çift hat kullanmak için iki ayrı telefon taşıdığı zamanları hatırlarsınız. Daha sonra çift SIM kart destekleyen telefonlar karşımıza çıktı. Bu can sıkıcı işlemlere son vermek isteyen İngiliz merkezli Swytch, çıkaracağı uygulama ile akıllı telefonlara farklı hatları bir araya getirmeyi planlıyor.
 
Nisan ayında kurulan Swytch isimli girişim, tek SIM kart üzerinden farklı numaraları kullanmanıza olanak sağlayacak bir uygulamayı piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor.
 
Bulut tabanlı çalışan uygulama, birden fazla hattı olan kullanıcılara telefon değiştirmek, birden fazla telefon taşımak ya da SIM kart değiştirmek gibi can sıkıcı işlevlerin son bulmasını sağlayacak.


 
Swytch’ten yapılan açıklamalara göre, uygulama Android ve iOS platformları için gelecek. Hatta uygulama neredeyse hazır hale getirilmiş, sadece beta versiyonlarının tamamlanması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0