Taplet Uygulaması ile Videodan Tek Dokunuşla HD Fotoğraflar Alın

1
0
0
0
0
Çektiğimiz videolardan güzel anların ekran görüntülerini almak için girdiğimiz uğraşları ve verimsiz sonuçları bitirebilecek nitelikte bir uygulama iOS platformunda bulunmakta: Taplet.
iPhone size çektiğiniz fotoğraflarla aynı kalitede video kaydetme imkanı sağlıyor. Ancak iş kaydettiğiniz videodan fotoğraflar almaya geldiğinde durum biraz farklı.

Çektiğiniz video her ne kadar kaliteli olursa olsun, o videodan fotoğraf aldığınızda asla istediğiniz kareyi net bir şekilde yakalayamazsınız. Yakaladığınz fotoğraf sürekli sorunludur.

İşte ''Taplet'' bu sorunu çözecek türde bir uygulama. 

Uygulamayla aynı ismi taşıyan şirket, aldığı 1 milyon dolardan fazla yatırım fonuyla bu uygulamayı geliştirmiş. Taplet size yüklediğiniz HD videolardan tek bir dokunuş ile yine HD fotoğraflar/ekran görüntüleri almanızı sağlamakta.

  

Taplet, tahmin edebileceğiniz gibi çektiğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarında da paylaşmanıza olanak sağlamakta.

Taplet beta aşamasında olduğu süre boyunca çoğunluk olarak sörfçüler, kayakçılar gibi extreme sporlarla uğraşanlar tarafından kullanılmış durumda. Ayrıca bebek sahibi aileler de Taplet'i kullanan kullanıcı profilinde hatrı sayılır bir yer doldurmakta. 

Uygulamaları hakkında açıklamalarda bulunan şirket kurucusu Andy Forston; ''sunduğumuz şey, insanların her zaman çelişkide kaldıkları 'fotoğraf mı çeksem yoksa video mu?' olayına son getirecek nitelikte. Beta aşamasından beri mükemmel fotoğraflar geldikçe bu bizim için de bir itici güç oluyor ve bu durum bizi daha fazla çalışıp, ortaya daha iyi şeyler çıkarmaya teşvik ediyor'' ifadelerini kullanmış.

  

''Taplet'' uygulaması şu an için sadece iOS platformunda kullanılacak şekilde App Store'da bulunmakta.
 
     iOS için Taplet Uygulaması

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0