Temple Run VR, Samsung Gear VR İçin Çıktı

1
0
0
0
0
Samsung'un Note 4 ile kullanılan sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR için mobil platformda çok tutulan Temple Run oyununun VR versiyonu çıktı.
Mobil platformda hala en sevilen oyunlardan olan sonsuz koşu temalı Temple Run'da bildiğiniz gibi bazı yaratıklardan kaçarak onlara yakalanmadan ve platformdan düşmeden sürekli koşarak altın, elmas ve kısa süreli ekstra özellikler toplamaya çalıştığımız bir oyun.

Oyunun yapımcısı Imangi Studios bu oyunun Samsung'un yeni tanıttığı Gear VR adlı sanal gerçeklik gözlüğü için uyarlayarak Temle Run VR oyununu çıkardılar.

Temel olarak Temple Run ile aynı yapıda olan oyunda peşimizdeki yaratıklar lardan kaçarken TPS dediğimiz kahramanımıza yukarıdan bakarak yönlendirmek yerine FPS dediğimiz direk kahramanımızın gözünden görerek oynayabileceğiz. Gear VR'daki 360 derece görebilme şansımızı oyuna yansıtan Imangi Studios sevilen oyununu Gear VR sahipleri için daha heyecanlı ve daha eğlenceli hale getirmiş diyebiliriz.Gear VR ve kullanabilmek için Note 4 sahibi olanların telefonlarına Gear VR arayüzünü yükledikten sonra gözlüklerine telefonlarını yerleştirerek Oculus Store üzerinden edinebilecekleri oyun ise ücretsiz olarak yayınlanmış bulunmakta.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0