Ruh Halinizi Değiştiren Uygulama: Thync

0
0
0
0
0
​Hala gizemini koruyan ve bilim insanlarının üzerinde araştırma yapmaya devam ettiği beyin dalgaları, beyne sinyal göndermek ya da gelen sinyalleri incelemek gibi kavramlar, bir uygulama sayesinde daha gerçekçi olarak karşımıza çıkıyor. 
Hala gizemini koruyan ve bilim insanlarının üzerinde araştırma yapmaya devam ettiği beyin dalgaları, beyne sinyal göndermek ya da gelen sinyalleri incelemek gibi kavramlar, bir uygulama sayesinde daha gerçekçi olarak karşımıza çıkıyor. Thync isimli bu uygulama ve yanında bulunan iki küçük bandı, istediğiniz dalgaların beyninize ulaşmasını sağlıyor ve böylece ruh haliniz nasıl isterseniz öyle oluyor.

Bu uygulamayı kullanabilmek için gereken iki parçanın birini şakağınıza, diğerini de boynunuzun aşağısına yapıştırıyorsunuz ve sonra uygulama üzerinden istediğiniz modu seçiyorsunuz. Ne hissetmek istiyorsanız bunu sağlayacak dalgalar beyninize ulaşıyor ve hislerinizi istediğiniz gibi değiştiriyorsunuz. Üç bin gönüllü kişi üzerinde denenen bu uygulama, kullanıcılar tarafından olumlu tepkiler almış.Bu yılın sonlarına doğru çıkması beklenen bu cihazın öncelikle Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanması gerekiyor. Uygulamanın daha resmiyet kazanmamış olmasına rağmen bizi şimdiden heyecanlandırdığını belirtelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0