Tinder'ın Paralı Sürümü Geliyor

0
0
0
0
0
Tinder'ın Paralı Sürümü Geliyor
​Tinder’i aranızda hala duymayan varsa öncelikle bu uygulamadan biraz bahsedelim. Tinder bir çöpçatanlık uygulaması. Yani kendinize bu uygulama ile en uygun partneri buluyorsunuz. Önce bir profil oluşturup birkaç tane de fotoğraf yükledikten sonra sizin gibi “arayışlarda” olan kişileri bulup tanışıyor, kaynaşıyorsunuz.
2012 yılında kullanıma başladığından beri, ülkemizde birçok genç için kızlarla tanışma uygulaması olarak geçen Tinder, artık premium hesapla da kullanılabilecek. 

Tinder özünde, sizinle aynı veya benzer özellikte insanları karşınıza çıkararak onlarla tanışmanızı sağlıyor. Premium hesap ile de diğer kullanıcılardan bir tık öne geçiyoruz. Kasım ayında duyurulan bu özellik, duyurulmasının ardından "Tinder Plus"ın nelerle geleceğini de az çok gösterdi bizlere. iOS'e gelen güncellemeyle birlikte, 2 tane ücretli özellik bizleri bekliyor. Tinder kullanan arkadaşların yüreklerine su serpen ilk özellik "geri dönme özelliği". Bu özellik yanlışlıkla geçtiğimiz kişiye geri dönmemizi sağlıyor. Diğer bir özellik ise "Pasaport." Bu özellik ise Tinder'ın sıınırlarını ortadan kaldırıyor. Yani etrafınızdaki kişiler yerine, tüm dünyadaki Tinder kullanıcılarını görebiliyorsunuz. Bunların yanında uygulama içi reklamlar da, para ödediğimiz takdirde hemen kalkıyor. 

Uygulamanın Premium versiyonu Mart ayında sadece Amerika'da devreye girecek. Ancak ilerleyen zamanlarda bütün dünyaya yayılacaktır. Fiyat olarak net bir açıklama gelmese de, ortaya çıkan görseller Tinder Plus'ın aylık siz deyin 2,99 biz diyelim 3 dolarlık bir fiyatı olacak. Sizler Tinder Plus ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Ülkemizdeki ilgi ne oranda olur?

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0