Tinder Plus, 32 Lira Karşılığında Sınırları Genişletiyor

0
0
0
0
0
Yalnızlıktan bunalan kişilerin ekmek teknesi Tinder, dört gözle beklenen Tinder Plus’ı kullanıcılara tanıttı. Yeni güncellemeyle birlikte bu zamana kadar bedava olan uygulama, farklı özelliklerin eklenmesiyle birlikte 32 lira karşılığında sınırlarınızın genişlemesine olanak sağlıyor.
Yalnızlıktan bunalan kişilerin ekmek teknesi Tinder, dört gözle beklenen Tinder Plus’ı kullanıcılara tanıttı. Yeni güncellemeyle birlikte bu zamana kadar bedava olan uygulama, farklı özelliklerin eklenmesiyle birlikte 32 lira karşılığında sınırlarınızın genişlemesine olanak sağlıyor.

Bu zamana kadar arkaya arkaya yapılan seri aramalarla bataryaların ömründen ömür götüren uygulamanın bedava olan versiyonu halihazırda kullanılıyor. Ancak bu yeni uygulamayla birlikte kullanıcıların konumlarının bir önemi kalmıyor. Dünyanın öbür ucundaki Tinder kullanıcılarıyla eşleşmenizi sağlayan uygulama, harita üzerinde belirleyeceğiniz nokta üzerinden arama yapabiliyor. Ayrıca seri şekilde yapılan ‘’hot or not’’ seçimlerinde ortaya çıkan ‘’yanlışlıkla fotoğraf geçme’’ durumunda yaşanan pişmanlığı ortadan kaldırmak için ‘’geri al’’ özelliği de uygulamaya eklenmiş.Yeni eklenen özelliğin en dikkat çeken tarafıysa hemen hemen bütün kullanıcıların beğenisini kazanan reklamsız arayüz olmuş. Şu anda Tinder’da herhangi bir reklam bulunmuyor ancak gelen haberlere göre uygulama ilk reklam ürünüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hot or not oyunu içerisinde kullanıcılara sunulması beklenen reklamlar eğer bu sistem gerçekleşirse çoğu kullanıcıyı delirtecek gibi görünüyor.
 

Çoğu kişinin ciddi mesai yaptığı Tinder’ın yeni özellikleriyle beraber 32 liralık aylık ücrete sahip olması ne kadar ilgi çeker bilinmez ama uzak diyarları sulamak isteyenlerin Tinder Plus’ı tercih edeceği kesin gibi görünüyor.        
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0