Tinder Yeni Özellikleriyle Snapchat Gibi Oldu

0
0
0
0
0
Popüler mesajlaşma uygulaması olan Tinder, yeni özellikleri ile tam anlamıyla Snapchat’e benzedi.
Popüler mesajlaşma uygulaması olan Tinder, yeni özellikleri ile tam anlamıyla Snapchat’e benzedi.

Tinder, kişilerin birbirlerini beğenmedikçe iletişime geçemedikleri bir mesajlaşma uygulaması.
Yani, siz bir hatunu beğenseniz de, hatun sizi beğenmedikten sonra bir daha da göremiyorsunuz, iletişim kuramıyorsunuz. (bu özelliği ile bizim saplar tarafından sevilmiyor uygulama)

İki yıl önce piyasaya çıkan ve bugüne kadar 2 milyar eşleşme (yani iki kişinin de birbirini beğenmesi) sayısına ulaşan tinder, en büyük güncellemesini yayınladı. Yeni paylaşım özelliği ile kullanıcı fotoğraf çektikten sonra üzerinde çeşitli oynamalar yapabiliyor ve eşleştiği kişilerin görebileceği şekilde herkese açıyor. 24 saat içerisinde bu fotoğraf siliniyor. Bu da akıllara ilk olarak Snapchat’i getiriyor.

Aşağıda Tinder’a gelen yeni özellikleri anlatan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
 

Tinder, arkadaşlıkların başlayıp daha sonra Facebook’tan devam etmesi yerine, iletişim kuran kişilerin bir süre daha uygulama aracılığı ile mesajlaşmasını hedef alıyor. Tinder, dünyanın en büyük arkadaşlık sitelerinden birisi olarak kabul edilen matches.com’un bünyesinde olan bir uygulama. Yani bu işlere alışkın (anladınız hangi işlere olduğunu) bu yüzden bir süre daha böyle devam ettikten sonra Tinder’ın da ücretli bir uygulama olabileceği yönünde duyumlar da artmış durumda.

Tinder’ın inceleme videosunu çekmiştim (o zaman bu update yoktu tabi)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0