Viber Oyunları Tüm Kullanıcılar İçin Aktif Oluyor

0
0
0
0
0
Gsm şirketlerinin inceden inceye uyuz olmaya başladığı Viber’in geçtiğimiz yıl Rakuten tarafından satın alındığını bu haberimizde sizlere duyurmuştuk. Kullanıcılara internet üzerinden görüşme hizmeti sağlayan uygulama, geçtiğimiz Aralık ayından bu zamana kadar test ettiği uygulama içi oyunları tüm kullanıcılar için aktif etmeye hazırlanıyor.
Gsm şirketlerinin inceden inceye uyuz olmaya başladığı Viber’in geçtiğimiz yıl Rakuten tarafından satın alındığını bu haberimizde sizlere duyurmuştuk. Kullanıcılara internet üzerinden görüşme hizmeti sağlayan uygulama, geçtiğimiz Aralık ayından bu zamana kadar test ettiği uygulama içi oyunları tüm kullanıcılar için aktif etmeye hazırlanıyor.

Test aşaması için Belarus, Malezya, İsrail, Singapur ve Ukrayna'yı seçen şirket, Viber Candy Mania, Wild Luck Casino, Viber Pop oyunlarıyla bu ülkelerde boy gösterdi. Yapılan testlerin ardından ise  Viber oyun bölümünün tüm dünyadaki kullanıcılara aktif olarak açılmasına karar verildi. Talmon Marcus’un (CEO) yaptığı açıklamaya göre şirketin bu adımı kullanıcıların uygulama içerisinde daha fazla zaman geçirmesini sağlayacak ve dolayısıyla uygulama içi satışları fazlasıyla arttıracak. Yaklaşık 236 milyon küresel aylık kullanıcının sistemde olduğunu belirten CEO, yapılan testlerde geri dönüşlerin oldukça pozitif olduğunu ve bu sebeple şirketin böyle bir stratejiye yöneldiğini açıklamalarına ekledi.Oyun gelirlerinde bayrağı ön sırada taşıyan LINE ve Wechat’in ise Viber’ın bu atağından sonra farklı bir strateji izleyeceği ve bu piyasadaki yerini sağlamlaştıracağı konuşuluyor.  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0