Vine, Artık İnternet Olmadan da Kullanılacak

0
0
0
0
0
Vine, Artık İnternet Olmadan da Kullanılacak
Çıktığı günden beri milyonları peşinden sürüklemeyi başaran Vine bağımsızlığını ilan ediyor. İşsiz kardeşlerimizin ekmek kapısı olan uygulama, yeni güncelleme sayesinde artık internete gerek duymayacak.
Çıktığı günden beri milyonları peşinden sürüklemeyi başaran Vine bağımsızlığını ilan ediyor. İşsiz kardeşlerimizin ekmek kapısı olan uygulama, yeni güncelleme sayesinde artık internete gerek duymayacak.

Popüler olma adına canını tehlikeye atan insanları görebileceğiniz uygulama, aynı zamanda yurdum insanının mizahi karakterini de ortaya çıkardı. Birçok ünlünün bu kervana dahil olmasıyla beraber iyice coşan uygulamaya, yeni güncellemeyle birlikte çevrimdışı izleme özelliği eklendi. Bu güncelleme, özellikle internet kotasından şikayet eden kullanıcılar tarafından büyük ilgi göreceğe benziyor. Genel olarak  bakıldığında internet ortamının sınırsız ama sınırların her zaman cüzdanımızda olduğu düşünüldüğüne Vine’dan gelen bu haber biraz olsun yüzleri güldürüyor. Android cihazlar için henüz aktif edilmeyen uygulama şuan yalnızca iOS platformunda bulunuyor. Ayrıca kullanıcılar, yeni gelen güncellemeyle beraber uygulamanın eskinine göre daha hızlı olduğunu savunuyor. Yeni Vine güncellemesi hakkında fikirleriniz varsa buyrun yorumlara.   
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0