Webtekno Windows Phone Uygulaması Çıktı!

3
0
0
0
0
Webtekno Mobil Uygulaması, Android ve iOS platformları sonrasında şimdi de Windows Phone'da!
Takip ettiğiniz sitelerin mobil uygulaması olması önemlidir. Dışardayken de mobil siteden daha kolay ve daha verimli bir kullanım sağlayan mobil uygulamalar için biz de geçen aylarda Andoid ve iOS platformlarında Webtekno Mobil Uygulaması'nı aktif ederek sizler için daha iyi bir haber takibi yapmanızı sağlamaya çalıştık.

Tabii bu iki platform dışında Windows Phone kullanıcıları da haklı tepkilerini vermişti. Biz de zaten projelerimiz arasında yer alan Webtekno Windows Phone Uygulaması'nı bugün itibariyle Windows Phone Uygulama Mağazası'na ekledik.

Böylelikle iOS, Android ve Windows Phone platformlarından hangi cihaza sahio olursanız olun Webtekno'yu her yerde takip edebileceksiniz.Ayrıca bu mobil uygulama üzerinden de Soru-Cevap sistemimize sorularınızı sorabilir, takip edebilir ve cevap verebilirsiniz. Videolarımızı, resim galerilerimizi de rahatça takip edebilir, yorum atabilirsiniz.Tabiki uygulama yeni çıktığı için bazı hatalar bulunabilir. Sizler de ister [email protected] mail adresimize ya da bu haberin altına yorum ile görüşlerinizi iletebilir, eksik gördüğünüz yerleri bizlere ileterek kısa süre içerisinde uygulamadaki ortaya çıkabilecek hatalarımızı kapatmamıza yardımcı olabilirsiniz.
 
  Webtekno Mobil Uygulamasını İndir
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0