WeChat Uygulaması Masaüstüne Taşındı

1
0
0
0
0
En çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulamalarından WeChat Mac'ten sonra Windows platformuna da taşındı.
Çinli en büyük sosyal mesajlaşma uygulaması olan WeChat, 2014 yılındaki Türkiye reklamlarıyla da ülkemizde az da olsa popülerleşmeye başlamıştı. Mobil cihazlarda online mesajlaşmayı sağlayan uygulama, yaklaşık 11 ay önce de Mac cihazlarında da kullanıma açılmıştı.

Aradan geçen uzun zaman sonrası Windows ile en çok kullanılan masaüstü işletim sistemlerinde de kullanıma başlanılan uygulama, böylece kullanım alanını genişletmiş oldu.Yeni olduğu için mi bilinmez ama masaüstü uygulamasında mobil versiyonu kadar geniş bir özellik sahibi olmayacak. Ayrıca masaüstü uygulamanız açıkken mobil cihazınıza da bildirim gelmediğini belirtelim.

Aynı zamanda şu an için sadece Çince olan uygulama, kısa süre içerisinde diğer dilleri de destekleyeceği belirtilmiş. Bunun yanısıra Web versiyonu da bulunan WeChat'te de tıpkı Whatsapp'ta olduğu gibi web.wechat.com adresinden QR kod yardımıyla da kullanabiliyorsunuz.

Masaüstü uygulamasını denemek isteyenler bu bağlantı aracılığıyla uygulamayı indirebilirler. Fakat tekrar hatırlatalım. Uygulama şu an için sadece Çince desteği veriyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0