WhatsApp'ta Online Durumunu Takip Eden Uygulama: WhatsDog

31
28
19
12
12
WhatsApp'tan seçtiğiniz bir kişinin oturumlarını takip etmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulama olan WhatsDog, örneğin sevgilinizin hangi saatlerde kaç dakika boyunca çevrimiçi olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca geçmişe dönük bir takvim de uygulama içerisinde bulunuyor.

WhatsApp günümüzün ana mesajlaşma uygulaması olunca bazı özellikleri de başa bela olmuştu. İlk olarak çevrimiçi görünümünü kapatabildiğimiz uygulama birçok sevgilinin kavga etmesine yol açmıştı (Sırf bu sebeple ayrılan bile olabilir yani)

Bu da yetmezmiş gibi "mavi tik" özelliğini getiren WhatsApp yakın arkadaşların, iş arkadaşlarının ve sevgililerin en büyük düşmanı haline geldi. Mesajı görüp "Görmemişim yaa" deme devrini kapan mavi tik uygulamasını birçok insan çok istese de özellikle sevgilileri nedeniyle kapatamıyor.Şimdi ise bu haberi yapacağız diye başıma dert alacağımı düşündüğüm bir uygulama bulunuyor; WhatsDog.

WhatsDog sadece Android platforumunda olan ve WhatsApp online durumlarını takip eden "Görevimiz WhatsApp" gibi gizli görevdeymiş gibi takılan ve sabahın 6'sında 7'sinde gelmiş, uyandığınızda bir korku yaşatan "4'te online olmuşsun, hayırdır?" benzeri sorular soran arkadaşlarımıza bir kurtarıcı olan uygulama oldu.Bu örneklemelerle ne olduğunu anladınız ama ben yine de detaylı olarak açıklayayım. WhatsDog uygulaması seçeceğiniz 1 kişinin online durumunu takip eden bir uygulama. Online olduğunda size bildirim de gönderebilme özelliği olan WhatsDog, takip ettiğiniz kişinin 24 saat, 1 hafta ve 1 ay süre içinde ne kadar süre online kaldığını, kaç kere girip çıktığını hatta bu online olmaların saatini bile gösteriyor. Bununla yetinmeyen uygulama online olduktan ne kadar süre sonra offline olduğunuzu da göstermekte.

Yani "4'te online olmuşsun?" sorusuna "Ayşe mesaj atmış da bir ona baktım" şeklinde cevap vererek kaçamayabilirsiniz. Çünkü bu soruyu soran arkadaşımız bunun akabininde "6'ya kadar ne konuştunuz peki?" diyerek işleri zorlaştırabilir.Sonuç olarak kusursuz bir WhatsApp takip sistemi sunan WhatsDog'un keşfedilmesinin ardından birçok çiftin WhatsApp yalanları büyük tartışmalara, ayrılıklara yol açabilecek kadar sonuçlar doğurabilir. O sebeple çevrenizde online durumunuzu didik didik eden biri varsa bu uygulamayla sizi ciddi takip edebildiğini belirtmiş olalım. Gelen sorulara yalan söylemeden cevap verin ki sıkıntı çıkmasın.Ayrıca uygulama sadece 1 kişiyi takip edebilmenize yarıyor. Fazlasında gözünüz varsa aralarından birini seçmeniz gerekecek.

Son olarak; WhatsApp'ta bu uygulamayı kullanan bir tanıdığınız varsa çabuk ondan uzaklaşın. Yani bu kadar didik didik etmek bence tamamen güvensizlik. Sevgiliniz yapıyorsa eğer ona birşey diyemem ama bunun hiç normal bir şey olmadığını söylemem gerekir.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 

  WhatsDog Android Uygulaması İndir [ÜCRETSİZ]
 

 
31
28
19
12
12
Emoji İle Tepki Ver
31
28
19
12
12