YouTube'dan Sanatçılara Özel Yeni Uygulama Geliyor

0
0
0
0
0
YouTube'dan Sanatçılara Özel Yeni Uygulama Geliyor
Müzik herkesin hayatında farklı bir yere sahiptir. Farklı tarzlardaki müzikler herkesin kanalına girebildiği gibi ruh haline de ince bir ayar çeker. Amatör veya profesyonel olarak herkesin bir şekilde uğraştığı veya senelerdir uğraşmaya başlayacağı günü beklediği müzik, YouTube’taki hakimiyetini üst seviyeye çıkarmaya hazırlanıyor.

Müzik herkesin hayatında farklı bir yere sahiptir. Farklı tarzlardaki müzikler herkesin kanalına girebildiği gibi ruh haline de ince bir ayar çeker. Amatör veya profesyonel olarak herkesin bir şekilde uğraştığı veya senelerdir uğraşmaya başlayacağı günü beklediği müzik, YouTube’taki hakimiyetini üst seviyeye çıkarmaya hazırlanıyor. 

Grupların veya tek başına takılan müzisyenlerin boy gösterdiği YouTube, bu gidişata sessiz kalmayarak sanatçılara özel Youtube for Artists uygulamasını hayata geçiriyor. Uygulama kapsamında YouTube, sanatçıların piyasada hakkettiği yere gelmesine ön ayak olacak. YouTube’un şuan ki gidişatı düşünüldüğünde ise sanatçıların farklı bir uygulamaya yönlendirilmesi oldukça başarılı bir hareket olarak sayılabilir. 
 


Uygulama sanatçılara yalnızca farklı bir alan oluşturmayacak. Uygulamaya yapılacak hayati değeri olan dokunuşlarla müzisyenler, kendi reklamlarını yapabilecek veya küçük çaplı bir radyo programında kendilerini ifade edebilecek. Ayrıca YouTube, ortaya iyi iş çıkaran sanatçıları görmezden gelmeyecek. İzlenme oranı zirve yapmaya müsait olan sanatçıların videolarına YouTube bizzat el atarak yayılmasına yardımcı olacak. 
 


YouTube’un sanatçılara büyük gaz verecek bu uygulaması şuan geliştirme aşamasında bulunuyor. Bu uygulama hakkında söyleyecekleriniz varsa sizi yorumlara alalım.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0