YouTube Videolarını Arka Planda Oynatan Uygulama: Wiper

4
3
2
1
1
''YouTube videoları arka planda nasıl oynatılır?'' sorununu çözen uygulama: Wiper.
Çoğumuzun YouTube'u kullanmadaki en büyük sebeplerinden biri de şüphesiz müzik dinlemektir.

Sevdiğimiz sanatçıların playlistlerini barındıran, ya da yeni şarkılar keşfetmemizi sağlayan YouTube'un bu şarkı olayındaki en büyük eksik ise şüphesiz arka planda çalmama olayıdır.

Mobil cihazınızdan YouTube'a girer güzel bir şarkı açarsınız, ''dur bir de Facebook'uma bakayım'' dediğinizde o şarkı yalan olur.

Aslında YouTube tam da bu eksikliği giderme adına, Background play (arkaplanda çalma) özelliğini duyurmuştu ancak bu özellik henüz ülkemizde kullanılabilir durumda değil.

PlayStore'da YouTube'un arka planda videoları oynatmaya devam etmesini sağlayan birçok uygulama mevcut. Ama çoğu bu konuda istenilen performansı sağlayamamakta ve yetersiz kalmakta. Bahsettiğimiz bu uygulamalar içinde en göze çarpan, en kullanışlı olan ise Wiper adlı uygulama.Asıl amacı ''güvenli mesajlaşma'' olan Wiper, YouTube videolarınızı mobil cihazlarınızda arka planda oynatmanızı sağlayan özelliği de barındırmakta.

Hem yaptığınız sohbetlerinizde sizde ya da konuştuğunuz kişide hiçbir konuşma kaydı bırakmayarak güvenli bir mesajlaşma platformu sağlayan, hem de YouTube videolarınızı arka planda oynatmaya devam ettiren Wiper'i, iOS ve Android platformlar için edinebilirsiniz.
 
     iOS ve Android Cihazlar İçin Wiper indir

Kaynak: Fobito
4
3
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
4
3
2
1
1