• Anasayfa
  • Mobil
  • Scorp'un Android Uygulamasına Video Özelliği Geldi!

Scorp'un Android Uygulamasına Video Özelliği Geldi!

0
0
0
0
0
Türkiye'nin en popüler sosyal ağ uygulaması haline dönüşmeye başlayan Scorp, 1 milyon kullanıcı sayısını yakaladı ve önemli bir özellik ile güncellendi.

Türkiye'den çıkan ve son zamanların adete yükselen yıldızı haline gelen sosyal ağ uygulaması Scorp, bir önemli başarıya daha imza attı. Geçtiğimiz Şubat ayında mobil uygulama pazarına adım atan Scorp, şimdiden 1 milyon kullanıcı sayısına ulaşmayı başarmış durumda.

İlk olarak iOS cihazlara gelen uygulama, bu hamlesinden beş ay sonra da Android pazarına adımını atmıştı. Ancak Scorp'un Adroid uygulamasında iOS'takinden farklı olarak video içerik üretme özelliği bulunmuyordu.

Şimdi ise 1 milyon kullanıcı sayısına ulaşma başarısı elde eden Scorp, bunun karşılığında da Android uygulamasına yeni bir güncelleme yayınladı. Artık Android'de bulunan Scorp uygulamasından da video yükleme işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Bu durum önceden sadece iOS cihazlar için geçerliydi ve buna rağmen uygulama üzerinden günde 15-20 bin arası video yüklenmekteydi.

Aynı özelliğin artık Android için de geçerli olması, Scorp'un bu konuda da ciddi bir ilerleme kaydedeceğine işaret. Scorp cephesi de bunun farkında olacak ki, Android güncellemesine gelen 15 saniyelik video özelliğini büyük bir açılışla kutlamaya hazırlanıyor. Okan Bayülgen'in geçtiğimiz hafta sezon açılışını yaptığı Dada şovunda Scorp videolarına özel bir bölüm hazırlanacak. Aynı durum Beyaz Show için de söz konusu.

Türkiye'de ciddi bir başarı elde eden Scorp, bir süredir yurt dışına açılmaya yönelik çalışmalar yürütmekteydi. Video özelliğinin Android cihazlara da gelmiş oluşu, bu çalışmalar açısından da önemli bir adım olarak görülmekte.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0