• Anasayfa
  • Mobil
  • 1 Saat İçerisinde Sevgili Bulmanızı Sağlayacak Uygulama: OneHour

1 Saat İçerisinde Sevgili Bulmanızı Sağlayacak Uygulama: OneHour

1
0
0
0
0
Partnerlerin birbirlerini tanıma, flört gibi bir ilişki için önemli sayılabilecek dönemleri ortadan kaldırarak direkt olarak sevgili olmalarını sağlayan uygulama OneHour, iOS ve Android platformları için indirilebilir durumda.
Hatırlıyorum da ortaokula gittiğim dönemlerde (1990’lı yılların sonları) hoşlandığım bir kıza yalnızca 2 hafta içerisinde zar zor açılabilmiştim. Şimdi ise karşımızdaki insanla sevgili olup olmayacağımıza 1 saat içerisinde karar vereceğimiz bir dönemde yaşıyoruz. Pratik bir çözüm mü yoksa bazı değerlerin yok olduğu anlamına mı geliyor bilmiyorum ama OneHour uygulaması, benim 2 hafta boyunca yaşadığım evreyi 1 saate indirmeyi vaat ediyor.

Konum bazlı anonim bir arkadaşlık uygulaması olan OneHour, çevrenizdeki insanlarla 1 saat içerisinde tanışıp kaynaşmanızı sağlıyor. Çalışma mekaniği ise ilk etapta tamamen görselliğe dayanıyor. Çektiğiniz özçekimi isminizi cisminizi belirtmeden 1 saatliğine yükleyip çevrenizde eşleştiğiniz insanlarla sohbet etmenizi sağlayan uygulamada her şeyi bu süre içerisinde yapmak zorundasınız. Verilen 1 saatlik süre dolduğunda çektiğiniz özçekim ve mesajların hepsi kendi kendine yok oluyor, bu sayede uygulamada seni rahatsız edebilecek insanların da önüne geçmiş oluyorsunuz.

 

Aslında bu uygulama tam da Türk gençliğinin yapısına uygun bir formatta işliyor. Genel olarak bu tarz konularda (hoşlandığınız bir kıza ya da erkeğe açılma) çekingen olan gençler arasında zamanla popüler olacağını düşündüğüm uygulamanın indirme linklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 
  OneHour
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0