• Anasayfa
  • Mobil
  • 10 Dolarlık Sprey Kullanarak Apple Watch'ı Altın Versiyonuna Çevirdi

10 Dolarlık Sprey Kullanarak Apple Watch'ı Altın Versiyonuna Çevirdi

0
0
0
0
0
10 Dolarlık Sprey Kullanarak Apple Watch'ı Altın Versiyonuna Çevirdi
Apple Watch, bildiğiniz gibi 349 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fakat 10 dolarlık bir sprey kullanarak bu saati 10 bin dolar değerindeki Apple Watch Edition'a çevirmek çok kolay.
Apple akıllı saatleri bildiğiniz üzere 349 dolardan başlayıp Apple Watch Edition’la birlikte 18 bin dolara kadar fiyat aralığına sahip. Herkesin Apple Watch Edition alacak durumu elbette yok. (ki benim olsa bile almazdım galiba) Fakat ‘Apple Watch Edition, keşke benim olsa’ diye iç geçiriyorsanız, bunu inanılmaz ucuz bir maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.

Casey Neistat ismindeki bir yönetmen, 10 dolarlık sprey kullanarak 349 dolar değerindeki Apple Watch’ı Edition versiyonuna çevirdi. Saatin ekranıyla birlikte arkasındaki kalp ritim sensörünü kağıtla kapatan Neistat, geri kalan kısmı altın renginde boyadı. 

Film yönetmeni kağıtları çıkardıktan sonra, 349 dolarlık saatin 10 bin dolardan başlayan Apple Watch Edition’dan hiçbir farkı kalmadı. Neistat’ın hazırladığı bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0