• Anasayfa
  • Mobil
  • ​128GB'lik ''Galaxy Note 5 Winter Edition'' Geliyor

​128GB'lik ''Galaxy Note 5 Winter Edition'' Geliyor

1
0
0
0
0
Samsung'un amiral gemisi olarak sayılan modellerinden Galaxy Note 5, yeni depolama alanı sunan versiyonu ile tekrar satışa sunuldu.
Özellikle geride bırakmamıza sayılı günler kalan 2015 yılında adeta mobil dünyada cihaz şovu yaparak onlarca yeni model tanıtan Samsung, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Edge Plus ve Note 5 ile zirveye oynamıştı.

Şimdi ise yeni yıla birkaç gün kala, Samsung ''yılın son hamlesi'' olarak adlandırabileceğimiz bir hamleye imza attı. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy Note 5'in yeni versiyonu geliyor. Bildiğiniz gibi Galaxy S6 serisi içinde 128GB'lik sabit depolama alanı bulunan bir model mevcuttu. Ancak benzer durum, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Plus için geçerli değildi. Ta ki düne kadar. Güney Koreli şirket, ''Galaxy Note5 Winter Edition'' adı ile yeni 128GB'lik Galaxy Note 5'i satışa sundu. Yeni Note 5, şu an sadee Güney Kore'de satılmakta. 846 dolar etiket fiyatına sahip cihazın dünya genelindeki mobil pazarlara ne zaman sunulacağı ise henüz belli değil. Bu arada yeni modelin tasarımsal olarak diğer Galaxy Note 5'lerden herhangi bir farkı olmadığını da belirtelim. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0