• Anasayfa
  • Mobil
  • Önemli Uygulamalarınızı ve Dosyalarınızı Parmak İzi İle Koruyabileceğiniz Uygulama: 1Password

Önemli Uygulamalarınızı ve Dosyalarınızı Parmak İzi İle Koruyabileceğiniz Uygulama: 1Password

2
1
1
0
0
Telefonunuz ortadayken atlayıp özel dosyalarınıza girebilecek arkadaşınız varsa bunu 1Password ile parmak izi yardımı ile kilitleyerek koruyabilirsiniz.
Artık akıllı telefonlar kullanıcısı için en özel araç konumuna geldi. Özel fotoğraf ve videoların yanı sıra başkaların erişmesini istemeyeceğiniz kişisel sosyal medya hesaplarınız, önemli içeriklere sahip notlarınız ve kişi listeniz olabilir. 1Password isimli uygulama ise bunu koruyabilen uygulamalardan biri. Normalde klasik dosya ve uygulama şifreleme yapan 1Password, aldığı v6 güncellemesi ile beraber hem tasarımsal olarak materyal dizayna geçti hem de parmak izi desteği kazanarak önemli bir fark yarattı.

Diyelim ki sizin Instagram profiliniz gizli olarak duruyor ve telefonunuzdan da kimsenin erişmesini istemiyorsunuz. Ya da notlarınız arasında kişisel bilgileriniz olduğu için "Ya kanka versene bir telefonu kurcalayım" diyen ilginç tiplerden kurtarmanız gerekli. Bu durumda 1Password'ü kullanarak ister bir şifre isterseniz parmak izi ile bu dosyalarınızı ve uygulamarınızı koruyabileceksiniz.Ayrıca cihazınızda kayıtlı tüm şifreleri de güvenli bir biçimde saklayabilen 1Password ile telefonunuzu ciddi oranda güven altına alabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan Android ve iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
 
  1Password İndir [ÜCRETSİZ]
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0