• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'a Göre 2015'in En İyi Türk Yapımı iOS Oyun ve Uygulamaları

Apple'a Göre 2015'in En İyi Türk Yapımı iOS Oyun ve Uygulamaları

0
0
0
0
0
Apple'ın yayınladığı "En İyi Oyunlar" ve "En İyi Uygulamalar" listesine şimdi de Türkiye'ye özel bir liste ile karlımıza çıkıyor. İşte Apple'a göre en iyi Türk Yapımı uygulamalar ve oyunlar.
Yine bir 2015'in En İyileri listesi ile karşınızdayız. Ancak bu seferki liste oldukça hoş ve Türk Yapımı noktasında oldukça gurur verici bir liste olacak. Bildiğiniz gibi daha önce Apple'ın açıkladığı En İyiler listesini sizinle buradan paylaşmıştık. İçlerine birer yerli uygulamaya da yer veren firma bu sefer tamamen yerli yapım listesiyle karşımıza çıkıyor.

Birçok etmene göre sıraladığı en iyi oyun ve uygulamalardan oluşan "Türkiye"ye özgü listesiyle ülkemizde en iyi başarıları kazanan iOS platformu oyun ve uygulamalarını bizlere sıralıyor. İşte o liste;


 

 2015'in En İyi Türk Yapımı iOS Oyunları


- Hocus.
- Sword of Xolan
- MoBu - Adventure Begins
- Let's Twist
- 1010! World
- Colors United
- 5 Harf 1 Kelime


Yukarıda gördüğünüz bu değerli yapımların Sword of Xolan dışındaki hepsi ücretsiz olmasıyla ayrı bir güzel olduğunu belirtmeliyiz. Xolan ise 0.99TL gibi bir fiyata sahip ve fazlasıyla hak ediyor.

Listeye buradaki bağlantıdan ulaşabilir ve oyunları iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.


 

 2015'in En İyi Türk Yapımı iOS Uygulamaları


- Scorp
- Getir
- KapGel
- BiSu
- Bir Bilene Sor
- Typorama
- Tazedirekt
- Semt
- Fixtable
- 5N1K


Bu uygulamalardan eğer bilmediğiniz ya da denemediğiniz varsa kesinlikle işinize yarayacağını söyleyebilirim. Hem eğitici hem de yardımlaşabileceğiniz bu uygulamaların şu anda en popüleri de haliyle Scorp. Adamlar yepyeni sosyal medya ortaya koydular ve %100 yerli. Bir de hepsinin ücretsiz olduğunu da belirterek listeye buradan ulaşıp indirebileceğinizi de belirtmiş olalım.

İşte Apple amcamıza göre Türk yapımı en iyiler de bu yapımlar oldu. Gerçekten her biri birbirinden güzel olan bu yerli uygulama ve oyunlara destek vermek de önemli. O sebeple kullanmanızı Webtekno olarak tavsiye ediyoruz. Bakalım önümüzdeki sene hangi yapımlar ile bu listeyi hazırlayacağız. Merakla bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0