• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu Pro 6'nın Benchmark Sonuçları Paylaşıldı

21 MP Kameraya Sahip Olan Meizu Pro 6'nın Benchmark Sonuçları Paylaşıldı!

0
0
0
0
0
Meizu Pro 6'nın hangi özelliklerle piyasaya sürüleceğini kesinleştiren Benchmark sonuçları yayınlandı.
Akıllı telefon sektörünün en iddialı isimlerinden birisi olan Meizu, tüm dünyada satış yapmadığı için üzüldüğümüz sayılı telefon üreticilerinden birisi. Çinli akıllı telefon üreticisinin sektöre süreceği en yeni amiral gemisi Meizu Pro 6, uzun zamandır gündemde olan ancak özelliklerini sadece duyumlarla öğrenebildiğimiz bir telefondu... Yani bugüne kadar.

Meizu Pro 6'nın Benchmark sonuçları paylaşıldı. Akıllı telefonda MediaTek'in üretmiş olduğu bir işlemci kullanılacağını biliyorduk fakat bu işlemcinin yeni Helio X25 olacağından emin değildik. Helio X25, şu ana kadar hiçbir telefonda kullanılmış değil ve muhtemelen bu işlemciyi kullanan ilk telefon Meizu Pro 6 olacak. Bu telefonda Helio X20'nin kullanılacağı yönünde söylentiler vardı ve bu söylentilerden ötürü telefonun özellikleri tahmin edilirken X20'nin 2.3GHz hızı baz alınıyordu. Akıllı telefonda kullanılması kesinleştirilmiş olan Helio X25, 2.5GHz hıza sahip. Yani Meizu Pro 6'nın işlemcisinin beklenenden daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.Helio X25 kullanan telefonun bir diğer özelliği de grafik işlemcisinin (Mali-T880) 850MHz'de clocklanmış olması. Bu frekansın oldukça yüksek olduğunu ve Meizu Pro 6'ya daha iyi bir oyun performansı sağlayabileceğini söylemek mümkün.

Maalesef paylaşılan Benchmark testinde akıllı telefonun en önemli özelliklerinden olan RAM ve ekran boyutu net olarak belirtilmemiş. Söylentilere göre 4 GB RAM'e sahip olacak olan telefon 5.7 inch Quad HD ekranla veya 4.6 inch full HD (1080p) ekranla satışa sunulacak. 21 MP kameraya sahip olacağı kesinleşen Pro 6'nın kamera performansının nasıl olacağını göreceğiz.

Kaynak: Softpedia 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0