24 Ayar iPhone 6 Ön Siparişte

2
1
0
0
0
Henüz iPhone 6 ile ilgili bilgiler kısıtlıyken 24 ayar iPhone 6 ön siparişe açıldı.
Henüz resmi çıkış tarihi ile ilgili resmi bilgi bulunmasa da iPhone 6'nın 24 ayar altın kaplı versiyonu ön siparişe açıldı. Tabi ki bunu yapan Apple firması değil, ürettikleri lüks aksesuarlar ile tanınan Brikk firması.

Tahmin edeceğiniz üzere bu iPhone 6'nın ücreti epeyce yüksek ve daha çok zengin kesime hitap ediyor. Altın kaplama iPhone 6'ların en ucuzunun fiyatı 4,495,00 dolar (bir de bu Türkiye'de resmi olarak satılsa vergi falan 10 bin TL'den fazla olurdu. Araba parası yeminle). Üstelik Birkk firmasının sunduğu tek seçenek 24 ayar altın kaplamalı iPhone 6 değil bunun yanı sıra farklı modellerde bulunuyor.Örneğin; platin ve elmas kaplı iPhone 6'nin fiyatı  8,795,00 dolar olarak belirlenmiş durumda. iPhone cihazları dışında Brikk firması yine altın ve elmas kaplamalı iPad, HTC One M8 ve Galaxy Note 3 gibi cihazları da satıyor. Tahmin edeceğiniz üzere bu cihazların fiyatları da epeyce tuzlu. Kaldı ki bu tarz cihazların asıl amacı daha çok sağlam bir fiyakaya sahip olmak olduğunu düşünüyorum.

Bu iPhone 6'ları satın almak isteyenlenler 500 dolarlık bir depozito ücreti ödemesi gerekiyor. Ürünlerin teslimatı ise iPhone 6'nın çıkışndan 3-4 hafta sonrasına denk gelecek söyleniyor.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0