• Anasayfa
  • Mobil
  • 3 Bin Dolar'a Alınabilecek En Kötü Telefon: Hanmac New Defency

3 Bin Dolar'a Alınabilecek En Kötü Telefon: Hanmac New Defency

0
0
0
0
0
Hanmac firması "Nasıl insan kazıklanır?" adlı telefon örneği olan New Defency'i tanıttı. $3.000 fiyatıyla dikkat çeken telefonun tek dikkat çeken özelliği bu olması şaşırtıcı.
Lüks yaşayan kişilere özel telefon üreten firma olan Hanmac son telefonu olan New Defency için belirlediği $3.000 fiyatıyla dikkat çekiyor. Fakat ne yazıkkı tek dikkat çekici özelliği kullanılan malzeme ve fiyatı.

18 ayar altın ve titanyum kasa, seramik tuşlar, metal ve deri bileşenleri kullanılarak çok şık ve üst düzey bir görünüm sağlayan telefon için verilecek o kadar para sadece bu etmenler için geçerli. Nedeni ise teknik özelliklerinde belli oluyor.Ortalama olarak 7500TL gibi bir fiyata tekabül eden New Defency'de 1.2GHz hızında 4 çekirdekli MediaTek 6590 işlemcisi ve 2GB RAM bulunuyor. Ayrıca 64GB depolama kapasitesiyle beraber 3MP ön 13MP arka kameraya yer verilmiş. Telefonun 480p ekranı, 1.440mAh da bataryasıyla birkaç saatlik bir kullanım ömrü bulunuyor.İşletim sistemi olarak Android yer alan telefonda Lollipop bulunmuyor. KitKat bile olmayan cihaz 4.2 JellyBean ile piyasaya çıkartıldı. Ve sanırım herhangi bir güncelleme de sağlanmayacak.

O kadar yüksek fiyat ve gayet şık yapılan telefonun böylesine kötü özelliker sergilemesine pek anlam veremedim açıkcası. Fakat diğer bir yandan düşününce Hanmac firması "Zaten bunu alacakların tek yapacağı müzik dinlemek ve bol bol fotoğraf çekmek. Kamera ve depolama alanı büyük olsun yeter" diye düşünmüş de olabilir. Çünkü görünürde özellikle sosyetik bayanların tercih edileceği anlaşılan telefonda Lollipop'un olmaması veya 480p yerine Full HD olmaması bir sorun yaratmayacaktır.

Ne diyelim. Alacak olanlar güle güle kullansın.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0