3 Şehir Daha Apple Flyover Desteğine Kavuştu

0
0
0
0
0
3 Şehir Daha Apple Flyover Desteğine Kavuştu
Apple, daha önceden oldukça çuvalladığı ve şirketin resmen küçük düşmesi ile sonuçlanan harita uygulaması girişimini düzeltip geliştirmenin peşinde.
Apple, daha önceden oldukça çuvalladığı ve şirketin resmen küçük düşmesi ile sonuçlanan harita uygulaması girişimini düzeltip geliştirmenin peşinde. iOS 6 yayımlandıktan sonra harita uygulaması yüzünden yaşadığı fiyaskodan kaynaklı iOS’dan sorumlu başkan yardımcısı Scott Frostall, perakende satış sorumlusu John Browett ve harita uygulaması ekibinin başındaki Richard Williamson şirket imajını zarar vermekten dolayı işlerinden kovulmuşlardı.

İşte o fiyasko ile sonuçlanan girişimin en önemli özelliği olan Flyover genişlemeye ve bilinirliğini arttırmaya devam ediyor. Flyover uygulaması sayesinde, şimdilik her şehirde olmasa da desteğe sahip şehirlerde 3 boyutlu şehir turu yapabiliyoruz ve bu durum bizlere uygulama desteğine sahip alanlar içerisinde istediğimiz yeri 3 boyutlu olarak görebilme imkanı sunuyor.

Önceden 77 şehir Flyover desteğine sahipken bu sayı geçtiğimiz hafta içerisinde 3 daha artarak 80’e yükseldi. Yeni eklenen şehirler ise Avustralya’dan Perth, Fransa’da Saint-Tropez ve İspanya’dan Cordoba.

Uygulamanın geliştiricisi olan C3 Technologies 3 yıl önce Apple tarafından satın alınmıştı.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0