• Anasayfa
  • Mobil
  • Bir AK-74 Kalaşnikofla Kaç Tane iPhone Dayanabilir?

Bir AK-74 Kalaşnikofla Kaç Tane iPhone Dayanabilir?

0
0
0
0
0
Bir AK-74 Kalaşnikofla Kaç Tane iPhone Dayanabilir?
YouTube’da ‘ruh hastalığının bir sonucu’ olarak ortaya çıkan akıllı telefonlar için dayanıklılık testlerinden bir tanesi daha yayımlandı.
EverythingApplePro ismine sahip bir YouTube kanalı iPhone 5, 5S, 6 ve 6Plus ve son olarak Samsung Galaxy S6 Edge’in yer aldığı telefonları bir sıra halinde dizerek ne kadar dayanıklı olduklarını test etmek için AK-74 otomatik kalaşnikof silah kullandı. Bu zamana kadar silahla dayanıklılık testlerini görmüştük ama böylesine bir manyaklığa ne yalan söyleyelim biz de ilk kez şahit olduk.

Belirli bir uzaklıktan (muhtemelen birkaç metre) ateş edilen telefonların ilk 5 tanesi mundar oluyor. Bu telefonların hepsi iPhone 5 ve 6’dan oluşuyor. Son olarak iPhone 5S olan telefona gelmeden kurşunun ivmesi azalıyor ve cihaza ulaşmıyor.

Bu enteresan dayanıklılık testini, aşağıdaki videoyu izleyerek daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. (bundan sonra 'Webtekno telefonları kırıyo, parçalıyo' falan demeyin. adamların yaptığı kombodan sonra biz hiçbir şey yapmıyormuşuz)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0