30 Tane iPhone'u Aynı Anda Çekiçle Kırmak

0
0
0
0
0
30 Tane iPhone'u Aynı Anda Çekiçle Kırmak
'Telefonlardan nefret eden ekip' adını verdiğim TechRax ekibi, bu sefer sağlam bir şekilde çalışan 30 tane iPhone'u çekiçle paramparça etti.
Biz de kırdık kardeşim. Biz de tableti torpillerle patlattık, yeri geldi kendi telefonumuzu kırdık. Ama 30 tane telefonu aynı anda (bir de hepsi iPhone) kırmakla ne kadar baş edebiliriz bilmiyorum. TechRax bazen çıtayı o kadar çok yükseltiyor ki adamlara en fazla saygı gösterebiliyoruz. Telefonlarla ilgili yaptıkları dayanıklılık testleri ve karşılaştırmalarla ilgimizi her zaman çekmeyi başaran TechRax, bir araya getirdiği 30 tane çalışır haldeki iPhone'a çekiçle dalıyor. Çoğunuzun canı sıkılacak, morali bozulacak ama adamlar bunu yaptı.

Hepsini özenle dizen ve önce birkaç tanesini parçalayan arkadaş, sonra sırayla hepsini çekiçle parçalamaya başlıyor. Hatta bir ara öyle gaza geliyor ki telefonların rahat görünmesini sağlayan ve ışığı düzenleyen perdeye falan çarpıyor. Videonun en çok dikkatimizi çeken anı ise siyah renkli iPhone'un ekranına çekiçle 2-3 kere sağlam vurulmasına rağmen telefonun yine de hasar almaması. (o anda 'yok artık, seni hangi maddeden üretmişler böyle?' gibi bir tepki veriyor)

İnsana eğlence ve moral bozukluğunu bir arada yaşatan bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0