4.5G'ye Nasıl Geçilir?

0
0
0
0
0
4.5G'ye Nasıl Geçilir?
Bugün kullanıma giren 4.5G teknolojisini artık neredeyse duymayan kalmadı. Yine de gözden kaçıranlar için, 4.5G geçiş işlemlerine hızlıca bir göz atalım.
Uzun zamandır beklenen 4.5G teknolojisi ülkemizde kullanılmaya başlandı. Mobil internette yeni bir devrim sayılabilecek 4.5G’ye geçiş için gerekenleri daha önceki haberlerimizde sizlerle paylaşmıştık.  Gündemin yoğunluğundan unutulan birçok şey gibi, 4.5G geçişini de unutmuş olan okurlarımız olabilir. Bu nedenle sıcağı sıcağına, henüz operatörlerin 4.5G kampanyaları devam ederken bu yeni teknoloji ile tanışmak isteyenler için, gereken işlemlere hızlıca göz atalım. 

 Önce Cihazınızı Kontrol Edin

4.5G için öncelikle sahip olduğunuz mobil cihazları kontrol etmeniz gerekiyor. Tablet ya da akıllı telefonlarda bu teknolojinin kullanılabilmesi için cihazınızın 4.5G uyumlu olması şart. Cihazınızın uyumluluğunu kontrol etmek için buradaki listemize göz atabilirsiniz.
 

 SIM Kartınız 4.5G Uyumlu Mu?

İkinci aşama ise SIM kartınızın 4.5G uyumluluğunun kontrol edilmesi. Eğer uzun zamandır SIM kart değişikliği yapmıyorsanız büyük olasılıkla kartınız 4.5G uyumlu değildir. SIM kart uyumluluğunu kontrol etmek için buradaki haberimizden yardım alabilirsiniz.

 Bedava Kampanyalara ve Tarifelere Göz Atın!

Bu iki işlemi tamamladıysanız, geriye hızlı internetin tadını çıkartmak kalıyor. Tabii ki buradaki haberimizden kendinize uygun bir tarife seçebilir ve buradaki içeriğimizden de ücretsiz 4.5G kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0