• Anasayfa
  • Mobil
  • Bir Sonraki Telefonunuzun 4K Ekran Çözünürlüğünde Olmasını İster misiniz? (anket)

Bir Sonraki Telefonunuzun 4K Ekran Çözünürlüğünde Olmasını İster misiniz? (anket)

0
0
0
0
0
Bir Sonraki Telefonunuzun 4K Ekran Çözünürlüğünde Olmasını İster misiniz? (anket)
Sony’nin ‘dünyanın ilk 4K çözünürlüğüne sahip akıllı telefonu Xperia Z5 Premium’u tanıtmasının ardından bir sonraki telefonunuzun 4K ekranlı olmasını isteyip istemediğinizi öğrenmek istedik.
Sony’nin IFA 2015 etkinliğinde 4K ekran çözünürlüğüne sahip Xperia Z5 Premium’u duyurması, bazı algıların yavaş yavaş değişmesine sebep oldu. Sonuçta ‘yeni’ olan bir şey, -özellikle teknoloji alanında- her zaman ilgi çekici olmuştur. O yüzden birçok kullanıcıda akıllı telefon satın almak isterken farkında olmadan ekran görüntüsünün ne kadar yüksek olduğuyla ilgili bir kriter oluşacak. Bazıları için durum farklı olabilir gerçi. ‘Abi o bataryaya 4K ekran olsa ne olur?’, ‘İyi diyorsun da 5.5 inç büyüklüğünde bir ekranın 4K olmasının çok da anlamı yok’ gibi düşüncelere sahip olan birçok kişinin olduğunu da biliyorum.

Sonuç olarak tüm bunları bir araya getirip (herkes düşüncelerini tabi ki yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayacak, çünkü yalnızca şıklara cevap vererek asıl düşüncenizi öğrenemeyiz) gerçekten bir sonraki telefonunuzun 4K çözünürlükte olmasını isteyip istemediğinizi öğrenmek istedik. ‘Bataryası yüksek olursa neden olmasın?’, ‘Ekran büyüklüğü biraz daha iyi olursa kesin alırım’ gibi fikirleriniz varsa lütfen bizlerle paylaşmayı unutmayın. Şimdi sıra ankete gelsin.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0