• Anasayfa
  • Mobil
  • 6.000TL'ye Altın Kaplama Galaxy S7 Edge Satışa Çıktı!

6.000TL'ye Altın Kaplama Galaxy S7 Edge Satışa Çıktı!

1
0
0
0
0
Amiral gemi telefonlara altın kaplama yapan firmalardan biri olan Karalux, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için de özel bir seri çıkardı.
Günümüzde her ne kadar telefonlar yüksek fiyatlara sahip olsa da 3-4 Bin TL'ye varan fiyatlara sahip olanlar ise gerçekten ülkemizdeki genel kitle için oldukça pahalı telefonlar. Apple'ın iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, Samsung'un Galaxy S7 Edge gibi telefonlarında gördüğümüz bu fiyatlandırma, birçok kullanıcı için "Bir telefona o kadar para verilir mi?" diye düşündürüyor.

Ancak eğer ki aranızda bu telefonların fiyatları için "Ne var ki canım, gayet uygun" diyecekleriniz varsa, tam da o kişilere özel olarak üretilen altın kaplama Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge önerebilirim.Şimdiye kadar birçok firma için özel altın kaplama telefonlar piyasaya süren Karalux tarafından yapılan özel altın kaplama Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge serisi, geliri oldukça yüksek kitle tarafından fazlasıyla ilgi görmeye başladı.Her telefon için yaklaşık 10 saat süren altın kaplama işlemiyle gerçek altın renginde satılan bu iki modelin fiyatlandırması ise oldukça yüksek. 1700 Dolar Galaxy S7 satılırken, Galaxy S7 Edge'de ise bu fiyat 2.000 Dolar'ı buluyor. Yani ülkemizde satılan Galaxy S7 Edge'den iki tane alabileceğiniz fiyata bir adet altın kaplama Galaxy S7 Edge'e sahip olmanız mümkün.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0