• Anasayfa
  • Mobil
  • 6 GB RAM’li Vivo Xplay 5’in AnTuTu’dan Aldığı Puanı Görmeyin!

6 GB RAM’li Vivo Xplay 5’in AnTuTu’dan Aldığı Puanı Görmeyin!

0
0
0
0
0
Dünyanın ilk 6 GB RAM’e sahip telefonu olarak duyurulan Vivo Xplay 5’in aldığı AnTuTu puanı için söylenecek çok fazla bir şey yok.
Geçtiğimiz hafta LeEco’nun, AnTuTu’dan bu zamana kadar alınmış en yüksek telefonu Le X820’den bahsettiğimizi hatırlarsınız. Cihazın tüm rekorları tarihe gömdüğü o rekor da artık tarihe gömülmüş durumda. AnTuTu’nun yeni rekoru, artık dünyanın 6 GB RAM’li ilk telefonu olma özelliğini taşıyan Vivo Xplay 5’e ait.

162,610 puan alarak LeX820’nin rekorunu kıran Vivo Xplay 5, özellikle 3D, arayüz ve işlemcisinin aldığı yüksek puanlarla yazılım ve donanım anlamında ne kadar güçlü olduğunu göstermiş oldu. Belki RAM’inin aldığı 12577 puan diğerlerine göre düşük kalmış olabilir fakat 6 GB RAM’in performansa ne kadar etki ettiğini, Le X820’nin RAM’inin AnTuTu’dan aldığı puanla kıyasladığınızda daha net göreceksiniz. Bunun bir sızıntı haber olduğunu unutmamak gerekiyor fakat GizmoChina’nın kaynaklarına güvenimiz her zaman çok yüksek olmuştur. Gerçek anlamda performansın bu kadar sağlam olup olmadığını teyit edebilmemiz için bazı somut veriler görmek çok daha sağlıklı olacaktır.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0