• Anasayfa
  • Mobil
  • 6 GB RAM’li Vivo Xplay 5’in iPhone 6s’den Daha Hızlı Olduğunu Gösteren Video Yayımlandı

6 GB RAM’li Vivo Xplay 5’in iPhone 6s’den Daha Hızlı Olduğunu Gösteren Video Yayımlandı

0
0
0
0
0
6 GB RAM’li Vivo Xplay 5’in iPhone 6s’den Daha Hızlı Olduğunu Gösteren Video Yayımlandı
Çinli üretici şirket Vivo’nun 1 Mart 2016’da duyuracağı dünyanın ilk 6 GB RAM’e sahip akıllı telefonu Xplay 5’in iPhone 6s’e oranla daha hızlı olduğuna dair bir video paylaşıldı.
Vivo’nun, dünyanın ilk 6 GB RAM’li akıllı telefonu olma özelliğine sahip olan Xplay 5’in nasıl bir performans sergileyeceğini -kendi adıma konuşayım- çok merak ediyordum. Çin’den gelen video, Xplay 5’in gerçektende hızlı olduğunu net bir şekilde görmemizi sağladı.

Hatırlayacağınız üzere Vivo bu haftanın başında resmi Twitter hesabından paylaştığı görselle Xplay 5’in 6 GB RAM’le geleceğini onaylamıştı. Çinli kaynakların belirttiğine göre telefonda 6 GB RAM’in yanı sıra Snapdragon 820 işlemci, Quad HD ekran ve 4300mAh gücünde batarya bulunacak.

Etkileyici bir donanıma sahip olan Vivo Xplay 5, beklediğimiz üzere gerçekten de özelliklerinin hakkını verecek kadar hızlı çıktı. Aşağıdaki videoda iPhone 6s’le hız yarışına giren Xplay 5, aynı uygulamayı rakibine oranla en az 2 saniye kadar hızlı açmayı başardı.
 

Bir hatırlatmada daha bulunalım, Xplay 5 dışında bir de aynı modelin 5S versiyonu bulunacak. Bu model, 5.5 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde ekran ve 64 GB dahili hafızayla birlikte gelecek. Xplay 5 ise bu yılın ikinci yarısından itibaren dünya genelinde satışa sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0