• Anasayfa
  • Mobil
  • 64 GB’lık OnePlus, Şarj Olduğu Sırada Kömüre Döndü!

64 GB’lık OnePlus, Şarj Olduğu Sırada Kömüre Döndü!

1
0
0
0
0
Hindistan’da yaşayan Ankur Dugar isimli bir kişi, yatağının baş ucunda şarja takılı halde bıraktığı OnePlus’ı sabah kalktığında patlamış bir halde buldu.
Geçtiğimiz cuma günü Hindistan’da yaşayan Ankur Dugar isimli bir kişi, belki de cihazının patlaması sonucu çıkan yangınla hayatından olacaktı. 64 GB’lık siyah renkli OnePlus cihazını şarja bırakan Ankur, sabah yangın kokusuna uyandı. Etrafına baktığında ise cihazının aşağıdaki görüntüleriyle karşılaştı.

Uyanmamış olsaydım belki de çıkan yangınla hayatımdan olacaktım’ diyen Dugar, yangının muhtemelen cihazın bataryasının patlaması sonucu oluştuğunu söyledi. 

Oneplus müşteri hizmetleriyle temasa geçen Dugar, yaşadığı olayı anlattıktan sonra ‘Cihazınızın sizin olduğunu onaylatmanız halinde yedeğini alabilirsiniz’ cevabını almış. (ne kadar rahat cevap vermişler, 'iyi misiniz, sağlığınızla ilgili bir sorun var mı?' diye sormaz mı insan?) Dugar her ne kadar zarar gören telefonunun şirket tarafından başka bir telefonla değiştirilebileceğini öğrenmiş olsa da avukatından gelecek olan bilgilendirmeyi bekliyormuş. Çünkü bataryanın patlamasının ciddi bir sorun olduğunu ve bunun çok daha ağır sonuçlar doğurma ihtimalini görmezden gelemeyeceğini belirtmiş.

Patlayan OnePlus’ın fotoğraflarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0