• Anasayfa
  • Mobil
  • Acer Liquid Jade 2 ve Liquid Zest Özellikleri - Fiyatı

Acer, Bir Ucuz Yollu Bir de Üst Seviye Özelliklere Sahip İki Akıllı Telefon Modelini Duyurdu

0
0
0
0
0
MWC 2016’yı boş geçmeyen şirketlerden olan Acer, Liquid Jade 2 ve Liquied Zest adlarına sahip iki telefonun duyurusunu gerçekleştirdi.
Acer, bugün yeni Android akıllı telefon modelleri olan Liquid Jade 2 ve Liquid Zest adındaki telefonlarını duyurdu. Şimdi bu cihazları tek tek inceleyim, önce Liquid Jade 2’den başlayalım.
 

 Acer Liquid Jade 2

İki modelden en üst seviye özelliklere sahip olan Liquid Jade 2, 32 GB dahili hafızaya sahip ve 1 TB’a kadar kullanılabilen bulut depolama alanıyla birlikte geliyor. Acer’ın açıklamalarına göre bulut depolama alanı yeni cihaza sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş durumda, fakat yine de bekleyip ne kadar iyi olduğunu incelemek gerekiyor. (her söylenene hemen inanırsak da olmaz, değil mi?)Windows 10 tabanlı Liquid Jade Primo’nun bir Android versiyonu gibi düşünebileceğimiz Liquid Jade 2, 5.5 inç büyüklüğünde ve 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip. 6 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 808 işlemcisi bulunan model, LTE bağlantı desteğine sahip. 3 GB RAM ve 4K video kaydı yapabilen 21 MP arka kamerası bulunan Liquid Jade 2, DTS Headphone:X adında yeni bir ses teknolojisine sahip. Şirketten yapılan açıklamalara göre bu teknoloji, kullanıcılara bir çift kulaklıkla surround ses deneyimi yaşatacak. Cihazın hangi fiyata sahip olacağı henüz belli değil.


 

 Acer Liquid Zest

Liquid Jade 2’ye göre biraz daha düşük özellikleri bulunan Liquid Zest, 720p çözünürlüğünde 5 inçlik bir IPS ekrana sahip. 3G ve 4G versiyonları bulunan modellerden 3G olanı MediaTek’in 1.3GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MT6580 işlemciden, 4G olanı ise yine 1.3GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MediaTek MT6735 işlemciden gücünü alacak.

DTS HD Premium ses teknolojisiyle donatılmış olan Liquid Zest, 8/5 MP çözünürlüğünde arka ve ön kameralara sahip olacak. 3G versiyonu 109, 4G versiyonu 149 € etiket fiyatına sahip olacak modelin satışa çıkarılacağı tarih ise netlik kazanmadı.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0