• Anasayfa
  • Mobil
  • Acer'dan Orta Seviye Android Tablet: Iconia One 8!

Acer'dan Orta Seviye Android Tablet: Iconia One 8!

0
0
0
0
0
Acer yeni tableti Iconia One 8'i tanıttı. Orta seviye tablet olan Iconia One 8, fiyatına göre oldukça iyi özelliklere sahip.
Günden güne büyüyen ve gelişen mobil cihazlar sektöründe sessiz sedasız varlığını sürdüren, büyük bir iddiası olmayan ancak cihazlar üretmeye devam eden firmalardan birisi olan Acer, Iconia One 8 ismindeki yeni tabletinin tanıtımını gerçekleştirdi. Ürettiği iyi performanslı bilgisayarlardan ve uzun ömürlü, dayanıklı donanımlarından yakından tanıdığımız Acer, orta seviye bir tabletin özelliklerine sahip olan bu tabletinde gayet iyi donanımlara yer vermiş.

Acer, Iconia One 8'i tanıttı tanıtmasına ancak bu tanıtımda tablet hakkında verilen bilgiler eksikti. Bu nedenle tabletin sahip olduğu özelliklerin bazıları yüksek ihtimalle doğru olan, ancak kesin olmayan özellikler. Acer'ın Iconia One 8'i tanıttığı basın toplantısında verilen bilgilere göre tablet 8 inch HD IPS ekrana sahip. Ekran boyutu bildirilmesine rağmen ekran çözünürlüğü bildirilmeyen tablet, uzmanların tahminlerine ve fotoğraflara göre 1280 x 800 çözünürlükte ekrana sahip olacak. Tabletin açıklanmış ama tam olarak netleştirilmemiş olan bir diğer özelliği de tablette yer alan işlemci. Quad core MediaTek işlemciye sahip olan bu tabletin işlemci modeli hakkında başla bilgi bulunmuyor.1 GB DDR3L RAM'e ve MicroSD kart desteğine sahip olacağı kesin olarak bildirilen Iconia One 8'in tüm yeni tabletlerde bulunması gereken ön-arka kamerası mevcut. 5 MP arka, 2 MP ön kamerası bulunan tabletin fotoğraf çekme konusunda pek başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan tablet, Android 5.1 işletim sistemini kullanıyor. 100$ fiyata sahip olacağı bildirilen tabletin fiyatına göre iyi bir donanımı olduğundan bahsedebiliriz.Kaynak: AnandTech 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0