• Anasayfa
  • Mobil
  • Acer IFA 2015'te 4 Yeni Windows 10 Telefon Tanıtacak

Acer IFA 2015'te 4 Yeni Windows 10 Telefon Tanıtacak

0
0
0
0
0
Acer IFA 2015'te 4 Yeni Windows 10 Telefon Tanıtacak
Bilgisayar dışındaki ürünleri çok takip edilmiyor ve hatta uzun süredir telefon pazarında adından söz edilmiyor da olsa Acer, akıllı telefonlara çok yabancı bir üretici değil. Her ne kadar ülkemizde çok tutulmayan bir marka da olsa Acer, kendisine olan bakış açılarını değiştirebilir.
Üretim politikasının odağını akıllı telefonlara kaydıracak mı emin olamadığımız; ancak ağırlıklı olarak bilgisayar bileşenleri ve bilgisayarlar üreten Acer, bu yıl Berlin’de düzenlenen IFA 2015 etkinliği çerçevesinde Windows tabanlı 4 adet akıllı telefon tanıtacak.

Windows’un yeni işletim sisteminin Kasım ayında piyasaya çıkacağı düşünülürse 4 - 9 Eylül’de gerçekleşecek olan IFA’da tanıtılacak bu telefonların da Kasım ayından önce piyasada olması zor görünüyor; ancak Acer’ın elinde böyle bir imkan varken Windows 10’dan başka bir işletim sistemi kullanması da büyük fırsatı tepmek olur.

Firmanın daha önce ürettiği Windows 8 taşıyan bir telefon olan Liquid M220, giriş seviyesi bir telefondu ve Acer’ın akıllı telefon politikasının bu şekilde mi devam edeceğini yoksa daha üst seviye telefonlarla Windows 10’u taşıyacağını bilmiyoruz; ama öğrenmek için önümüzde çok uzun bir zaman yok.

Acer’ın yanı sıra elbette Microsoft da kendisine ait yeni Windows cihazları olan Lumia 950 ve Lumia 950 XL’i yakın zamanda tanıtacak, bakalım Windows 10’un mobil sürümü ile başka hangi firmalar ilgilenecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0