• Anasayfa
  • Mobil
  • Acer’dan Gerçek Bir Fiyat - Performans Canavarı Akıllı Telefon: Liquid Jade Primo

Acer’dan Gerçek Bir Fiyat - Performans Canavarı Akıllı Telefon: Liquid Jade Primo

1
0
0
0
0
Acer’ın Windows 10’la çalışan yeni telefon modeli Liquid Jade Primo’nun tüm özellikleri ve fiyatlandırması belli oldu.
Acer, geçtiğimiz ay içerisinde Liquid M330 ve Liquid Jade Primo isimli akıllı telefon modellerini açıklamıştı fakat detay olarak çok fazla bilgiye sahip değildik. Şirket, birkaç gün önce hem cihazın tüm özelliklerini hem de fiyatını duyurdu.

Liquid Jade Primo, 6 çekirdekli Snapdragon 808 işlemciyle birlikte gelecek. 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde ve 5.5 inç büyüklüğünde ekranı bulunan modelde 21/8 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera bulunacak. 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızanın yer aldığı cihazın bilgisi eksik kalan tek kısmı bataryası. (3000mAh civarında olursa sağlam kurtarır)

Bildiğiniz gibi piyasaya çıkacak olan ilk Windows 10’lu modeller, Microsoft’un yeni Lumia’ları 950 ve 950 XL olacak. Kasım ayında satışa sunulacak olan modellerin ardından Liquid Jade Primo, yeni Lumia’lar dışında Windows 10’la çalışan ilk akıllı telefon modelleri arasındaki yerini alacak. (belki Liquid Jade Primo’dan önce adını duymadığımız farklı bir model piyasaya çıkabilir, belli olmaz) Fiyatına geldiğimizde aslında o kadar da ucuz olduğunu söyleyemem. 410 dolar fiyatla satışa sunulacak olan Liquid Jade Primo, barındırdığı özelliklerle LG G4’le oldukça benzerlik gösteriyor. Fiyat olarak kıyasladığımızda ise aralarında ortalama 300-350 dolar arasında bir fark bulunuyor. Dolayısıyla eğer ülkemizde satışa çıkarılırsa (ki çıkma ihtimali yüksek görünüyor), LG’ye çok iyi bir alternatif olacaktır.Acer, Liquid Jade Primo’yu Aralık ayından itibaren satışa sunacak fakat hangi ülkelerde satışa sunulacağı şimdilik belli değil.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0