• Anasayfa
  • Mobil
  • Acer'dan 13MP Kameralı,4000mAh Bataryalı Telefon: Liquid X2

Acer'dan 13MP Kameralı,4000mAh Bataryalı Telefon: Liquid X2

0
0
0
0
0
Acer bu senenin en çok dikkat çekecek telefonlardan birini tanıttı. Liquid X2 model adını alan telefon, 13MP ön ve arka kamera ile 4.000mAh batarya ile şimdiden heyecan yaratıyor.

6 ayda bir yeni üst seviyelerin çıktığı telefon piyasasında her yeni çıkan telefonlarda kullanıcıların eksik diyebileceği yönler bulunmakta. Aslına bakarsanız bence geliştirmek için alan bırakmak adına koyulan ufak tefek kırpılmalar bazı kullanıcıları çok rahatsız etmekte.

Çünkü üst seviye telefonlar bundan birkaç sene önce 1.500TL bandında gezerken şimdi 2.500TL civarında olması sebebiyle bu parayı verecek kişilerin telefondan hiçbir sorun yaşanmamasını istemekte.Gel gelelim özellikle telefonlarda batarya konusunda eksikler olabiliyor. Fakat Acer bunu farkeden bir firma olarak son noktayı koyma derdinde.

Bugün lanse ettiği ve Liquid X2 model adını verdiği telefonda 4.000mAh batarya koyarak bu sorunu bitireceği görülmekte. Ayrıca telefonlarda son zamanlarda artan öz çekim merakı ile de selfie kamerasını da arka kamera ile aynı tutan, yani 13MP ön ve arka kamera yapan (f/1.8) Acer, Liquid X2 ile iddialı bir giriş yapacağı şüphesiz.Ayrıca 5.5 inç ekranıyla büyük ekran deneyimi sunacak olan Acer, 64-bit ve 8 çekirdekli bir işlemci barındırdığı söyledi. Ancak şu anda bu işlemcinin ne olduğu bilinmiyor. (S810 olursa fena piyasa yapar)

Bir de ilginç bir şekilde 3 simkart girişi sunan Liquid X2 bir nevi "aile boyu" bir telefon çıkarmış. (3 simkart kullanan birini daha hiç duymadım vallahi)Son olarak Quick Flip adında kılıfları olacak bu telefonda ekran kısmının tam ortasında bir açıklık bırakarak bildirimlerin ve bazı kısayolların ulaşılmasına olanak tanınmış.Şimdi ise bir toparlama yapmak gerekirse 5.5 inç ekran, 64-bit 8 çekirdekli bir işlemci, 13MP hem ön hem de arka kamera, 4.000mAh batarya ve 3 simkart girişi sunan Acer Liquid X2, tasarımsal olarak Sony Xperia Z ailesine benzeyen, bataryasına göre ince ve şık bir telefon ortaya çıkarmış. Şu anda tam teknik detayları belli olmayan telefonun fiyat konusunda da bir teday bulunmuyor. Ancak gün içinde ya da ilerleyen günlerde belli olacağını düşündüğüm bu detaylar ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız.Biraz önce dediğim gibi işlemcisinin Snapdragon 810 olması ve fiyatının da Acer fiyatları gibi ucuz olması sonucunda bu telefon dünyayı sallayabilecek bir telefon olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bakalım detaylar belli olduğunda da bu hoşnutluğumuz devam edecek mi?

Kaynak: Engadget

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0