• Anasayfa
  • Mobil
  • Acer Yeni Intel İşlemcili Oyun Tableti Predator 8'i Tanıtamadı

Acer Yeni Intel İşlemcili Oyun Tableti Predator 8'i Tanıtamadı

0
0
0
0
0
Computex’in gözde isimlerinden olan Intel’in kendi lansmanı sırasında yeni nesil işlemcilerini tanıtmak için gösterdiği Acer’ın yeni projesi Predator 8, Acer’ın kendi standında tanıtılamadı. (fuara getirip göstermemiş adamlar)
Intel’in lansmanı sırasında sahneyi kısa bir süreliğine devralıp firmanın üzerinde çalıştığı en yeni tablet olan Predator 8’den söz eden Acer mobil teknolojiler yöneticisi S. T. Liew, kendi firmasının standında aynı ürünü kapalı bir kutuda kilit altında tutmayı tercih etti.

Firmanın oyun odaklı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarına verilen model adını taşıyan tablet, isminden oyun odaklı olduğu izlenimini yaratıyor. Ayrıca, tasarım olarak da Predator serisinin garip açılı kırmızı köşelerine de sahip olan tablet, bu köşelerinde bulundurduğu hoparlörleri ile iyi bir oyun deneyimi sunabilir. (fanusta saklamak yerine gösterselerdi öğrenirdik)
Intel’in açıklamasına göre bir önceki nesilden iki kat daha iyi grafik işleme performansı sunan yeni nesil Atom X7 işlemcilerini kullanan Predator 8, Microsoft’un Surface 3 modelinde kullandığı işlemciyi kullanıyor.

Saklandığı kasanın içinden görülen tasarımı, Intel’in kendi lansmanında ufak da olsa gösterdiği performansı ve Intel sayesinde öğrenebildiğimiz işlemcisi dışında hakkında bir şey öğrenemediğimiz Acer’ın Predator 8 isimli oyun odaklı tabletinin elbette fiyat ya da piyasaya çıkış tarihi bilgisine de sahip değiliz.

Predator 8 ile ilgili bilgiler elimize ulaştıkça merakınızı giderecek, sizleri de bilgilendireceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0