• Anasayfa
  • Mobil
  • Adobe Photoshop Mix, Brush CC, Shape CC, Color CC Android'te

Adobe Photoshop Mix, Brush CC, Shape CC, Color CC Android'te

0
0
0
0
0
Fotoğraf ve benzeri işlerile uğraşan çoğu kişinin iOS cihazlara yönelmelerindeki en büyük etkenlerden biri olan Adobe uygulamaları artık Android platformunda da mevcut.

iOS platformu için halihazırda Photoshop, Lightroom vb. diğer uygulamaları bulunan Adobe'den genelde Android için bu tarz hamleler görmezdik. Bunun sebebi ise genelde bu tarz programları mobil platformda kullanan kişilerin iOS işletim sistemine sahip cihazları tercih etmesi olarak gösterilebilir.

Ancak sonunda Android kullanıcılarında sesine kulak vererek iOS için geçerli olan uygulamaları Android ortama da sundu. Bugünden itibaren Photoshop Mix, Brush CC, Shape CC ve Color CC uygulamaları Google'ın platformunda bulunmakta.Android cihaz kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda uygulamaları Android platformuna getirmeye karar verdiklerini söyleyen Adobe pazarlama sorumlusu Scott Morris, bir süre geliştiriciler ile platforma hazırlık yaptıklarını ve bu tarz uygulamaları Android'e getirmenin iOS'a göre biraz daha zor olduğunu söyledi.

Her biri Adobe'nin Creative Cloud uygulaması kapsamında kullanılan yeni uygulamalar, Morris'in söylediğine göre iOS'da sunduğu tüm imkanları Android cihazlar için de sunacak. 

Kaynak: TechCrunch

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0