• Anasayfa
  • Mobil
  • Adobe’dan Mobil Platformu İçin Photoshop Uygulaması Geliyor!

Adobe’dan Mobil Platformu İçin Photoshop Uygulaması Geliyor!

0
0
0
0
0
Adobe’un dijital görüntülemeden sorumlu ürün müdürü Manu Anand, mobil platformu için bir photoshop uygulaması geliştirdiklerini duyurdu.
Adobe’un kıdemli ürün müdürü olan Manu Anand, profesyonel fotoğrafçıların PC başında olmayıp photoshop programına ihtiyaç duyma gereksinimi doğmasından dolayı bir mobil uygulama geliştirdiklerini duyurdu. Project Rigel adındaki uygulamanın duyurusu ise muhtemelen Ekim ayında yapılacak etkinlikle yapılacak.

Adobe’un Creative Cloud uygulaması üzerinden edinilebilecek uygulamanın fiyatı ise 5 ila 10 dolar arasında değişecek. Adobe’un masaüstü versiyonundaki photoshop uygulamasındaki önemli uygulamaların Project Rigel’de de olacağını belirten Anand kırpma, bulanıklaştırma, krop, sıvılaştırmak, pürüzsüzleştirmek, ışık, renk gibi fonksiyonların uygulamada yer alacağını söyledi.Uygulama menüsünde ‘sıvılaştırma’ fonksiyonu da yer alacak. Bu özellik, fotoğraftaki yüzü algıladığında göz, burun, ağız, çene ve yanak kısımlarını algılayarak üzerinde düzgün şekillendirmeler yapılabilmesini sağlayacak.

Son olarak uygulamanın sadece Creative Cloud üzerinden değil, Google Play Store ve iTunes üzerinden de edinilebileceği belirtildi. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0