• Anasayfa
  • Mobil
  • Ajan Kimliğinizi ve Yaratıcılığınızı Öne Çıkaran 5 Uygulama

Ajan Kimliğinizi ve Yaratıcılığınızı Öne Çıkaran 5 Uygulama

1
0
0
0
0
Bu uygulamalar sayesinde güvenliğinizi üst düzeye çıkarabilir yada yaratıcı işlere imza atabilirsiniz.
Akıllı telefon pazarının durdurulamaz bir hale geldiği son zamanlarda, bu telefonlar için yaratılan pratik uygulamalar da oldukça ilgi görüyor. Farklı amaçlara hizmet eden uygulamalar, yaptığımız sporun kalitesinden tutun da hayatınızı nasıl şekillendireceğinize kadar her şeyin kararını veriyor.

Çoğu zaman çöp yığını olmaktan ileriye gidemeyen, yalnızca reklam yapma yolunda ilerleyen veya görsel olarak karizmatik ama içeriği boş olan uygulamalar farklı platformlarda yer alsa da içlerinden bazıları gerçekten işe yarıyor. Bu haberimizde, video ve fotoğraf içerikli 5 ücretsiz uygulamayı araştırdık. Aralarından işinize yarayanlar olduysa ne mutlu bize. 
 

 TrackView
Bu uygulama sizin eliniz ayağınız olacak. Tek yapmanız gereken şey ise akıllı cihazlarınızı birbirine bağlamak. Bu işlemden sonra uygulamayı kullanarak, GPS yardımıyla diğer cihazın hangi yöne doğru ilerlediğini görebilir, bağlanılan cihazın kamerasını veya ses kaydını aktif edebilir kısacası güvenliğiniz için gereken her şeyi bu uygulama sayesinde yönetebilirsiniz. Özellikle ülkemiz şartların artan hırsızlık olaylarına karşı ciddi önlem alabileceğiniz uygulama, Android ve iOS platformunda bulunuyor.    

 

 

 Reverse Movie FX - magic video
Çektiğiniz videoları tersten oynatıp sihir olduğunu iddia ederek arkadaşlarınıza goygoy yaptığınız bir uygulama. İnternette bu uygulama sayesinde yapılan orjinal çalışmalar yer alıyor. Uygulamayı Android platformundan indirebilirsiniz.

 
 indir
 

 Hide Something
Başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı veya videolarınızı saklamaya yarayan bir uygulama. Belirleyeceğiniz desen kilidi sayesinde seçtiğiniz öğelerin gizleyebilen uygulama Andorid platformunda bulunuyor.  
 


 

 WeVideo

 


Güzel bir video düzenleme programı. Çektiğiniz videoların üzerinde istediğiniz gibi oynayabilir ve ortaya yaratıcı işler çıkarabilirsiniz. Uygulamayı iOS ve Android platformunda indirebilirsiniz.  
 

 

 Vintage Retro Camera with 8mm
Çektiğiniz fotoğrafların veya videoların eskiymiş gibi görünmesini sağlayan bir uygulama. Eğer şekilli paylaşımlar yapmak istiyorsanız bu uygulamaya bir göz atmanızda fayda var. Uygulamayı Android platformundan cihazınıza indirebilirsiniz

 
  Webtekno Mobil Uygulamasını İndir(QR KODU DEĞİŞTİRMEYİ UNUTMAYIN) 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0