Akıllı Telefonunuz ile 3D Fotoğraf Çekin

0
0
0
0
0
Akıllı Telefonunuz ile 3D Fotoğraf Çekin
iPhone veya Android herhangi bir cihazın kulaklık girişine bağlanan 3 boyutlu fotoğraf çekmenize olanak sağlayan bu proje oldukça büyük bir fon topladı fakat amacına henüz ulaşamadı.
Akıllı telefonları 3 boyutlu kameraya dönüştürecek olan LazeeEye projesi kickstarter’da bağış toplamaya devam ediyor. iPhone veya Android herhangi bir cihazın kulaklık girişine bağlanan 3 boyutlu fotoğraf çekmenize olanak sağlayan bu proje oldukça büyük bir fon topladı fakat amacına henüz ulaşamadı. 3D modelleme ve düzenleme işlerinde kullanılabilecek olan bu aparat mimarlara da büyük kolaylık sağlayacak cinsten. 

İç mekan tasarımı yapmanıza da yardımcı olacağını düşündüğümüz bu aparat sayesinde çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilir ve görünmesini istemediğiniz bölümleri silebilirsiniz.

Bu kullanışlı aparat LazeeEye’nin üretime geçebilmesi için 60.000 dolara daha ihtiyacı var. Eğer ihtiyacı olan tüm fonu toplayıp 250.000 dolar elde eder ise, bu yılın Temmuz ayında üretime başlanacak ve 75 dolardan satılacak. Google Tango gibi projelerin son kullanıcıya ulaşması zaman alacakken 75 dolara Google Tango projesi ile aynı çalışan bir 3D modellemeye sahip olmak mümkün.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0