• Anasayfa
  • Mobil
  • Altın Kaplamalı Apple Watch'lar, Kasalarda Saklanacak

Altın Kaplamalı Apple Watch'lar, Kasalarda Saklanacak

0
0
0
0
0
​Apple, önümüzdeki Nisan ayında Apple Watch isimli akıllı saatinin perakende satışına başlayacak. Altın kaplamalı modeller için ayrıca bir güvenlik önlemi oluşturmak isteyen Apple, mağazalarına kuyumcularda kullanılan kasalar koyacak.
Apple, önümüzdeki Nisan ayında Apple Watch isimli akıllı saatinin perakende satışına başlayacak. Altın kaplamalı modeller için ayrıca bir güvenlik önlemi oluşturmak isteyen Apple, mağazalarına kuyumcularda kullanılan kasalar koyacak.

9to5Mac sitesine göre Apple, bazı mağazalarının kasa kurulumlarını şimdiden tamamlamış. Böylece teşhirde sergilenen Apple Watch modellerinin de güvenliği sağlanmış olacak. 

Apple’ın, ürünlerinin güvenliğini arttırmak adına yaptığı bu hamlesi, diğer şirketlere de ilham kaynağı olacak gibi duruyor. Bunun dışında Apple Watch’ın piyasaya çıkış tarihiyle ilgili belirsizlik, yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladı, fakat fiyatlandırma konusunda bazı sıkıntılar var. Akıllı saatlerin 349 dolar etiket fiyatıyla satışa sunulacağı söylense de Edition modellerinin fiyatları hala belli değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0