Amazon’dan 50 Dolarlık Tablet Geliyor

0
0
0
0
0
e-Ticaret devi Amazon, Kindle serisi cihazlarına giriş seviyesi yeni bir tablet daha eklemek üzere ve serinin diğer bireyleri gibi yeni Kindle tablet de uygun fiyatı ile kullanıcı dostu bir cihaz olacak.
6 inçlik ekrana ve mono hoparlöre sahip olacağı söylenen bu yeni tablet, daha önceki Kindle Fire ile benzer ya da biraz daha düşük özelliklere sahip olacak gibi duruyor ki; bu Kindle Fire modelin fiyatı 99 Dolar idi.

Daha önceki Kindle Fire HD 6 modeli gücünü 4 çekirdekli 1.5 GHz hızında bir işlemciden alıyor ve 1280 x 800 piksel çözünürlük sunuyor.

Bu modelin özellikleri dikkate alındığında üretim maliyetinin şu an daha düşük olacağını düşünürsek bu özelliklerde 6 inçlik bir Amazon tebletin 50 Dolar civarında bir fiyata sahip olabileceğini ön görebiliriz.
Yılbaşından önce piyasaya çıkması beklenen bu yeni 6 inçlik Kindle tablet dışında e-ticaret devinin 8 inç ve 10 inçlik tabletler üzerinde de çalıştığını belirtelim ki onların fiyatı da Amazon’un kendi ürünlerinde uyguladığı fiyat politikası çerçevesinde çok yüksek olmayacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0