• Anasayfa
  • Mobil
  • 'Amiral Gemisi Katili' OnePlus 2'den Sonra OnePlus 3'e Ait Konsept Çalışmaları Yayınlandı

'Amiral Gemisi Katili' OnePlus 2'den Sonra OnePlus 3'e Ait Konsept Çalışmaları Yayınlandı

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz yıl tüm amiral gemisi telefonların tozunu attırması hedefiyle ‘amiral gemisi katili’ olarak duyurulan OnePlus 2’nin devamı niteliğindeki OnePlus 3’ün konsept çalışmaları yayınlandı.
Şirket tarafından Haziran 2016 gibi duyurulacağı söylenen OnePlus 3’le ilgili ilk konsept çalışmaları geldi. Şirketin kurucularından olan Carl Pei’nin ‘bu yılın 2. çeyreğinin sonunda tanıtımı gerçekleştirilecek’ dediği OnePlus 3, yayınlanan konsept çalışmasıyla tasarım olarak OnePlus 2’ye oranla daha yenilikçi olarak karşımıza çıkıyor.

Cihazda işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 820 işlemcinin olabileceği belirtiliyor. Ayrıca cihazın arka kısmında birden fazla görevli ve oldukça hızlı ultrasonik bir parmak izi tarayıcı bulunuyor.Oldukça ince bir yapıya sahip olduğu görülen OnePlus 3’ün ön kamerasının hemen üst kısmında geniş bir hoparlör bulunuyor. 3 adet USB Type-C portu ve bir güç/kilit düğmesinin bulunduğu OnePlus 3’ün ekranı 5.5 inç büyüklüğünde ve FullHD çözünürlüğünde. 4 GB RAM ve 20 MP arka kamerası olan OnePlus 3’te, ayrıca kameranın kenarında özel bir düğme bulunuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0