• Anasayfa
  • Mobil
  • KGI Analisti Ming-Chi Kuo: iPhone 6s ve 6s Plus’ta 5 MP Ön Kamera Olacak

KGI Analisti Ming-Chi Kuo: iPhone 6s ve 6s Plus’ta 5 MP Ön Kamera Olacak

0
0
0
0
0
KGI Analisti Ming-Chi Kuo: iPhone 6s ve 6s Plus’ta 5 MP Ön Kamera Olacak
Çinli analist Ming-Chi Kuo’ya göre Apple, yeni iPhone’ların ön kamerasını 5 MP çözünürlüğe yükseltecek.
Birçok kere bahsettik ama tekrar hatırlayalım: Apple, yeni iPhone’larının özelliklerini bu sefer ciddi anlamda yükseltmek istiyor. Uzun zamandır 4K video kaydı yapabilen 12 MP çözünürlüğünde bir arka kameranın olacağı söyleniyordu. Ön kamerasıyla ilgili de bazı beklentiler vardı fakat KGI analisti Ming-Chi Kuo’nun edindiği bilgiler, Apple’ın yeni iPhone’larının ön kamerasını 1.2 MP’den 5 MP çözünürlüğe yükselteceği yönünde.

Kuo’nun ayrıca edindiği bilgiler arasında iPhone 6s’in 16/64/128 GB versiyonlarının sırasıyla 299, 399 ve 499 dolar fiyatlarla satışa çıkaracağı yer alıyor. (önceki modellerin üzerine fiyat olarak ekleme yapılmayacağını iddia ediyor) Kuo ayrıca  Force Touch dokunmatik ekran, altın gül renginde yeni bir renk alternatifi ve Touch ID parmak izi tarayıcının gelişmiş bir şekilde yeni iPhone’larda yer alacağını, ayrıca işlemcilerinin A9 ve RAM’lerin 1 GB daha artacağını belirtiyor.

Apple’ın bu yıl içerisinde 80 milyon adet satışa sunulacak şekilde 4.7 ve 5.5 inç büyüklüğündeki yeni iPhone’larını şimdiden hazırladığı iddia ediliyor. Bakalım cihazların duyurusunun ardından şirket tarafından bu yönde bir açıklama gelecek mi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0