Android 6.0.1 Güncellemesi Yayınlandı!

2
0
0
0
0
Android'in son sürümü olan 6.0 Marshmallow güncellemesinden sonra Android 6.0.1 güncellemesi de ilk olarak Android One cihazlarına sunuldu.
Android'in en son sürümü olan Marsmallow adındaki 6.0 güncellemesi ilk etapta Nexus cihazlarına ve ardından ülkemizde de General Mobil 4G ile emsalini gördüğümüz Android One projesi kapsamındaki cihazlara gelmişti. Şimdi ise ilk olarak Android One projesine mensub Cherry Mobile G1 adlı cihaza getirilen Andorid 6.0.1 ile bu versiyonun dağıtımına başlanılacağı kesinleşmiş oldu.

Cherry Mobile G1 cihazı genel bir cihaz olmaması sebebiyle şu anda bu güncellemenin ne yenilikler getirdiği bilinmiyor. Ancak hata düzeltmeleri gibi ufak tefek değişiklikler olacağı düşünülmekte. Hatta bir kesim Android One'daki detay olan düşük özellikli cihazlardaki sorun çözümleri olacağı şeklinde söylenilmekte.Kısa sürede diğer Android One ve Nexus cihazlarına gelmesi beklenilen güncelleme ülkemizdeki General Mobile 4G'ye geliş tarihi bilinmiyor. Android One cihazlarında başlamış olması sebebiyle Nexus cihazlarından önce gelme ihtimali olan General Mobile 4G için bu versiyon birkaç gün içinde gelebilme ihtimali yüksek.

Daha sonra Nexus cihazlarına geleceği beklenen 6.0.1 versiyon güncellemesi ile bakalım ne gibi değişiklikler bizleri bekliyor olacak. Bu güncelleme ile ilgili detaylar elimize ulaşırsa sizlere aktaracağız.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0