• Anasayfa
  • Mobil
  • Android 7.0 Arayüzünden İlk Görseller Sızdırıldı!

Android 7.0 Arayüzünden İlk Görseller Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Google'ın önemli değişikliklere gitmesini beklediğimiz Android 7.0 N'e ait ilk ekran görüntüleri geldi.
Android kullanıcılarının çoğu henüz yeni Android versiyonu olan 6.0 Marshmallow'a geçebilmiş değil. Biz de sabırla bekliyoruz. Fakat Google, bir sonraki Android versiyonunu tamamlamada neredeyse sona yaklaşmış durumda.

Özellikle arayüz tasarımı konusunda kullanıcıya daha özgür bir kullanım sunmasını beklediğimiz Android 7.0 N, ilk defa kendini gösterdi; Android 7.0'a ait iki ekran görüntüsü sızdırıldı.Ekran görüntülerinden yola çıkarak ''ee hiçbir değişiklik yok''diyebilirsiniz fakat sağ üst köşede gördüğümüz alt alta üç nokta şeklindeki kısım, bahsettiğimiz ''arayüzde kullanım özgürlüğü'' olayının sadece küçük bir örneği.

Daha önceden Google yöneticisi Andrew Bowers, Android 7.0'da ''split-screen'' özelliğinin geleceğini resmen duyurmuştu. Yani uzun lafın kısası Google, Android 7.0'da önemli değişiklikler yapmayı amaçlıyor.Android 7.0 N, Google'ın her sene geliştiriciler için düzenlediği I/O 2016'da görücüye çıkacak. Android 7.0 ile gelmesini beklediğimiz pek çok özelliği ele aldığımız haberimize buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak: Techbuffalo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0