Android 7.0 N'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Google'ın her sene Android'in yeni sürümünü lanse ettiği I/O geliştiriciler konferansının tarihi belli oldu.
Google'ın her sene merakla beklenen I/O isimli geliştiriciler konferansının tüm dünya genelindeki en önemli kısmı ise bu etkinlikte tanıtılan yeni Android sürümü olmasıyla dikkat çekiyor. Google'ın yaptığı açıklama ile 18/20 Mayıs 2016 tarihleri arasında Amerika Mountain View'daki Shoreline Amfitiyatrosu'nda yapılacağı duyurulan Google I/O 2016 ile Android 7.0 N sürümünün de çıkış tarihi belli olmuş oldu.

Buradaki haberimizden de görebileceğiniz yeni bildirim paneline sahip olacak olan Android N'nin tüm detaylarını burada görecek ve tabiki ilk olarak Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6 ve Nexus 5 cihazlarına da güncelleme olarak alacağız. Ardından da General Mobile 4G ve GM 5 Plus gibi Android One cihazları da alacak.900 Dolar'lık bilet fiyatıyla dudak uçuklatan etkinliğe katılım sınırlı olmasına rağmen 8 Mart'ta çıkacağı bilet satış gününde tükenmesi beklendiğini belirtelim. Eğer etkinlik konusunda gidecek durumunuz ya da merakınız yoksa canlı yayın ile de takip edilebileceğini belirtmiş olalım.

Tabii taa Mayıs'a kadar Android 7.0 hakkında birçok yeniliği görüp duymaya başlayacağımız belli, ama özellikle I/O etkinliği ile beraber bakalım Android'in bu yeni versiyonunda neler göreceğimiz şu andaki en büyük merak konusu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0